Strona Główna

"Skarbnica talentów"- zajęcia dla dzieci i młodzieży

"Skarbnica talentów", to projekt skierowany do dzieci i młodzieży z naszej gminy. Uczestnicy mają okazję rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności: podczas kursu nauki szycia oraz zajęć sportowych z tenisa stołowego. Dla dzieci ze Stowarzyszenia Wsparcie odbywają się zajęcia rehabilitacyjno- sportowo- edukacyjne.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać z oferty zajęć w czwartki godz. 17.00- tenis stołowy i zajęcia rehabilitacyjno- sportowo- edukacyjne, środa godz. 17.00- kurs szycia. Poza zajęciami, które są przewidziane w projekcie, w każdy wtorek o godz. 17.30 odbywają się zajęcia modelarskie.

Każdy z uczestników projektu będzie mógł zaprojektować własną koszulkę, którą otrzyma po zakończeniu projektu. Uczestnicy nauczą się podstaw z szycia na maszynie. Będziemy szyć maskotki, ozdabiać zeszyty metodą scrapbooking, prasować ubrania i wiele innych ciekawych rzeczy. Miłośnicy sportu będą doskonalić umiejętność gry w tenisa stołowego. Będą mogli również grać wirtualnie w inne gry za pomocą zestawu x-box, w tym również uczyć się gry na instrumentach muzycznych.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza i dostarczenie go do siedziby Małych Radości, w podanych wyżej terminach.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską i program operacyjny "PO RYBY".

formularz uczestnika projektu

 

ue                           7ryb

 

Translate

Statystyka odwiedzin

306025
DzisiajDzisiaj157
WczorajWczoraj413
MiesiącMiesiąc2332
WszystkieWszystkie306025